Eklenme : 1 Şubat 2014                  Yorum : 0                        

The Hobbit An Unexpected Journey indir – 2012 1080p 3D Half SBS Türkçe Dublaj

9jc8 The Hobbit An Unexpected Journey indir Tek Link indir 1080p 3D

http://www.imdb.com/title/tt0903624/

The Hobbit’te Bilbo Baggins’in uzun zaman önce ejderha Smaug tarafından ele geçirilen kayıp Cüce Erebor Krallığı’nı tekrar geri alabilmek için çıktığı epik yolculuğunu izleyeceğiz. Büyücü Gri Gandalf tarafından ansızın kapısı çalınan Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin Oakensheild’in liderliğindeki on üç cücenin arasında bulur. Yolculukları onları Yaban yerlere sürükler, Goblin ve Orklarla, Dev Örümceklerle, Kurtlarla, Şekil Değiştirenlerle ve Büyücülerle dolu tehlikeli topraklardan geçmek zorundadırlar.
Hedefleri Doğuda ve Yalnız Dağ’ın çorak topraklarında bulunduğu için, önce goblin tünellerinden geçmek zorundadırlar. Bilbo bu tünellerde hayatını sonsuza dek değiştiren bir yaratıkla, Gollum’la tanışır.
Alçakgönüllü Bilbo Baggins bir yeraltı gölünün kıyılarında Gollum’la beraber yalnızca kendisini bile şaşırtan cesaretini ve kurnazlığını keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda Gollum’un beklenmedik ve faydalı güçlere sahip “değerlisi” yüzüğü de ele geçirir…
Bilbo’nun henüz bilmediği şekillerde Orta dünyanın kaderini değiştirecek basit altın bir yüzüktür bu..

Devamı…

Gelen aramalar: 3 boyutlu film indir,3D FLM NDR,3 d filmler,3d film indir torrent,3 d film indir ücretsiz,3d film
Eklenme : 25 Ocak 2014                  Yorum : 0                        

Saklı Ruh indir – 2011 BluRay 1080p 3D Half SBS DUAL (TR&ENG) x264

jv3h Saklı Ruh indir Tek Link indir 1080p Dual 3D

http://www.imdb.com/title/tt1664664/

Brian, annesini yeni kaybetmiş ve kendisine, bağımlıları iyileştirmek için deneysel çalışmaların yapıldığı bir sığınağın miras kaldığını öğrenmiştir. Brian, işin altında kötü bir şeyler olduğunu fark eder. Buldukları gizli geçite korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalırlar. Brian’ın annesi ilginç bir alet geliştirmiş, insanların bağımlılıklarından kurtulmalarını sağlamıştır fakat kurtulan her bağımlı, insan etine aç, mutant çocuklar haline dönüşmüşlerdir.

Devamı…

Gelen aramalar: saklı ruh 3d indir türkçe dublaj
Eklenme : 25 Ocak 2014                  Yorum : 0                        

Prometheus indir – 2012 BluRay m1080p 3D x264 Türkçe Dublaj

d21s Prometheus indir Tek Link indir 1080p 3D

http://www.imdb.com/title/tt1446714/

Alien” ve “Blade Runner”ın yönetmeni Ridley Scott tanımlanmasına katkı sağladığı türe geri dönüyor. Prometheus ile Scott ezber bozan bir mitoloji yaratıyor. Bu mitolojik dünyanın içinde bir takım kaşif, Dünya üzerindeki insanoğlunun kökenine dair bir ipucu keşfediyor. Bu ipucu gruptakileri evrenin en karanlık köşelerine heyecanlı bir yolculuk yapmaya zorluyor. Ancak yolculuğun sonunda insan neslinin geleceğini kurtarmak için korkunç bir savaşa katılmaları gerekmekte.
”Prometheus” ile yeni bir mitoloji yaratan Scott, insan neslinin dünya üzerindeki köklerini araştıran bir ekibin hikayesini anlatıyor.
Bu serüvende evrenin en karanlık köşelerine sürüklenen ekibin kökleri ararken buldukları, dünyanın sonunu getirebilecek önemli bir şey oluyor. Bu durumda artık bununla savaşıp, insan ırkını bu bilinmez tehlikeden kurtarmaları gerekiyor.

Devamı…

Gelen aramalar: 3d film indir redbunker
Eklenme : 26 Kasım 2013                  Yorum : 0                        

Yem indir – Bait 2012 BluRay 1080p 3D DUAL (TR&ENG) ZeuS CHD

svqr Yem indir Tek Link indir 1080p Dual 3D

http://www.imdb.com/title/tt1438173/

Köpekbalığı saldırılarıyla ilgili yepyeni bir gerilim filmi…
Depremin sarsıcı etkilerinden Tsunami hakkında enteresan bir senaryoya sahip olan ‘Bait 3D’ Avustralya yapımı. 3 boyutlu olarak çekilen film, bir grup insanın Tsunami sonrasında sular altında kalan bir markette mahsur kalmalarını ve okyanus sularıyla birlikte gelen davetsiz misafirlerle olan mücadelelerini anlatıyor. Kaplan köpekbalığı türündeki vahşi hayvanlar ve bir grup soyguncu markette kısılı kalan ahaliye zor anlar yaşatıyor.

Devamı…

Gelen aramalar: 3d filmler,tek link 3d film indir,3d film indir,hd film bluray 1080p i belgesel 3d 3 boyutlu izle,hd film indir bluray 1080p 720p dual dizi belgesel 3d 3 boyutlu izle,hd film indir bluray 1080p 720p dual dizi belgesel 3d 3 boyutlu
Eklenme : 26 Kasım 2013                  Yorum : 0                        

Şirinler 2 indir – The Smurfs 2 2013 BluRay 1080p 3D DUAL (TR&ENG) ZeuS PHD

jgqb Şirinler 2 indir Tek Link indir 1080p Dual 3D

http://www.imdb.com/title/tt2017020/

Şirinler’in 3 boyutlu olarak hazırlanan bu ikinci animasyon filminde , Şirine kötü kalpli cadıları gerçek şirinlere döndürmeyi başaran kimsenin bilmediği bir büyü bilmektedir , Bunu öğrenen Gargamel onun peşine düşler ve Şirine Gargamel tarafından kaçırılır. Bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyen Şirinler insanlarla iş birliği yaparak Şirine’yi kurtarmaya çalışırlar. Filmin orjinalinde Şirine’yi Katy Perry Gargamel’i ise Hank Azaria seslendiriyor

Devamı…

Gelen aramalar: animasyon izgi film indir,3d çizgi film indir,şirinler 2 3d indir
1. sayfa gösteriliyor.123...Son »